Psycholog

Świadczenia w poradni psychologicznej wykonywane są wyłącznie odpłatnie.

e robakEwa Robak
Psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiana, zaburzeń psychosomatycznych. Pomaga osobom doświadczającym kryzysów sytuacyjnych i rozwojowych, osobom mającym trudności w relacjach z innymi, trudności w związkach.

Pracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Prowadzi psychoterapię indywidualną, wsparcie psychologiczne w kryzysie, konsultacje.

 

W swojej codziennej pracy zajmuję się wsparciem, diagnozą, psychoterapią młodzieży od 15 roku życia oraz osób dorosłych.

Jestem członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Biorę udział w konferencjach psychologicznych oraz psychoterapeutycznych.

W pracy kieruję się zasadami etycznymi zgodnymi z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa, ustanowionym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.


Psychoterapia jest specjalistyczną metodą leczenia problemów emocjonalnych, zaburzeń osobowości czy też zaburzeń jedzenia, wsparcie w procesach leczniczych. Psychoterapia jest również formą wsparcia dla osób przeżywających chroniczny stres, będących w żałobie, borykających się z różnego rodzaju stratami bądź mających trudności w kontaktach z innymi osobami. Jej celem jest między innymi zmniejszenie objawów z którymi zgłasza się pacjent, nakierunkowania jego rozwoju osobowości na właściwe tory, jak również pomoc w odzyskaniu oraz utrzymaniu przez niego dobrego zdrowia psychicznego.

Psychoterapia indywidualna polega na regularnych cotygodniowych spotkaniach z psychoterapeutą. Pojedyncza sesja trwa 45-50 minut, natomiast długość całej terapii zależy od wielu różnych czynników. Oczywiście kluczową rolę odgrywa tu centralny problem z jakim zgłasza się pacjent oraz jego oczekiwania i potrzeby.

 

Godziny przyjęć:

Dzień  Godziny 
Czwartek - Gaginet nr 25  14:00 - 18:00
Piątek - Gabinet nr 18 12:00 - 18:00